Serwis i montaż

Serwis systemów fotowoltaicznych i montaż paneli słonecznych

O zaletach energooszczędnej energii uzyskiwanej dzięki słońcu nie trzeba nikogo przekonywać. Jednak by cieszyć się tańszym prądem, potrzebujemy przede wszystkim poprawnie zamontowanej i sprawnej instalacji. Zarówno montaż ogniw i paneli słonecznych, jak i serwisowanie systemów fotowoltaicznych możesz zlecić nam!

Profesjonalna instalacja

Nasz zespół pomoże Ci w wyborze najbardziej optymalnej lokalizacji dla paneli słonecznych. Montaż ogniw przeprowadzamy zarówno na gruncie, jak i na dachach budynków – mamy niezbędne systemy mocujące oraz sprzęt i pojazdy, dzięki którym działamy bezpiecznie i sprawnie. Nasze przygotowanie do prac montażowych potwierdza certyfikat instalatorów OZE, wystawiany przez Prezesa Urzędu Dozoru Technicznego. Posiadamy także świadectwa kwalifikacji uprawniające do zajmowania się eksploatacją urządzeń, instalacji i sieci.

Szybka diagnoza i usuwanie usterek

Prowadzimy również serwis systemów fotowoltaicznych – jako specjaliści z dziedziny paneli PV wiemy doskonale, jakie elementy i podzespoły mogą się zepsuć i co zrobić, by szybko przywrócić je do sprawności. Jeśli tylko zauważysz spadki w wydajności swoich paneli – koniecznie skontaktuj się z naszym serwisem!

System fotowoltaiczny jest bezobsługowy i samoczyszczący się.